Czyli co nie działa na nowym filmwebie, a działać powinno.

Na początek kilka moich uwag:

Jak klikam na ikonkę "zdjęcia" przy filmach, gdzie nie ma dodanych żadnych zdjęć, to wyskakuje mi biała strona i "404"


W "wiadomościach" które powiadamiają mnie o nowych postach w obserwowanych tematach, nie ma możliwości kliknięcia na aktywny link, który od razu przeniesie mnie na forum. W starym filmiebie działa to prawidłowo

Nie da się dodawać nowych plakatów (wyskakuje błąd 404)

Camil

Filmografie są niekompletne.
Na przykład taki pan jak D. W. Griffith na starym filmwebie ma z 500 filmów w reżyserii: Link:
http://www.filmweb.pl/o47702/D.W.+Griffith
A na nowym Filmwebie, znaczy się na beta nowego Filmwebu ma tylko skromniuśkie 96 pozycji, i tez link:
http://beta.filmweb.pl/person/D.W.+Griffith-47702

Hmmm, ciekawe, ale widze, że błędy sa poprawiane co niektóre. Mam nadzieje, że poprawi się przejrzystość jeszcze.

Plainview

Nie działają obecnie Gustopodobni i Rekomendacje od kilku dni.

Plainview

U siebie i u innych w profilu, gdy klikam w "najwyżej oceniane" nic się nie dzieje, a jest utworzony do tego link.

Plainview

Czy ktoś już zgłaszał, że w stopce na dole znaczek TV jest przy "Społeczności", a znaczek społeczności przy "FilmwebTV"? :P

użytkownik usunięty
Plainview

Nie mogę ocenić filmu, ani dodać go do ulubionych. W miejscu przeznaczonym do tego jest jedynie obrazek -> http://img121.imageshack.us/img121/9303/filmms.png

Plainview

w kokpicie jak mam rekomendacje to nie mogę potwierdzić zmienionych ustawień tak jakby przycisk "Gotowe" był nieaktywny

Plainview

Zmiana daty obowiązuje tylko do 2005.

Rezun

data wyświetlająca sie przy wpisach na forum w takiej formie 2010-04-07 14:50:15 sprawia, ze nie można sie połapać kiedy ktos dodał ostatni post do danego wątku

Rezun

Dla ścisłości. Chodzi o zmianę daty przy głosie.

Plainview

Przy dodawaniu jakiejkolwiek kontrybucji pojawia się komunikat: "Przekroczony limit elementów dla tego typu kontrybucji. Dopuszczana liczba elementów wynosi 0. Usuń kilka elementów zanim zapiszesz kontrybucję. " Co to oznacza?

Plainview

Przy biografiach wyświetla się takie coś:
biografia ($personCollectionCount.descriptions)
Zamiast ilości umieszczonych biografii przy danej osobie.

Plainview

Ponawiam pytanie odnośnie PROGRAMU TV. Czy będzie możliwość oglądania programu na cały najbliższy tydzień, czy tak jak jest na razie - jedynie na najbliższe 4 dni? I PONOWNIE zwracam uwagę na istniejący błąd: przy rozwijanej liście wyboru dnia na jaki chcemy przejrzeć program jest błąd - wpisano "pojutrze" a następnie "za 2 dni" - przecież to to samo.

Plainview

Odnośnie Programu TV - jak i na Starym Filmwebie program często myli filmy lub "nie łapie" ich z bazy.

Np. ostatnio kilka razy pomylono „Deja Vu” Machulskiego, z tym z Denzelem.

Albo program na jutro:
Zone Europa – nie potrafi skojarzyć filmu http://beta.filmweb.pl/film/Kochankowie+na+mo%C5%9Bcie-1991-7253
Ale Kino – nie potrafi skojarzyć kultowego serialu http://beta.filmweb.pl/serial/Wallander-2008-473955 (a szczególnie to drugie warte jest uwagi filmwebowiczów).

Nie mówiąc już o tym, że system za cholerę nie chce na stałe zgrupować interesujących mnie kanałów. Po każdym ponownym zalogowaniu kanały są znów rozrzucone bez sensu.

Plainview

Bardzo ciekawa usterka:
http://yfrog.com/2mbeztytuupwj

Aż szkoda, że się naprawiła przy odświeżeniu.

TenTamTen

Witam,
na blogu wyświetla się tylko jedna strona komenarzy w każdym temacie, obojętnie czy klika się na "następną" zawsze pojawia się ta sama - tylko pierwsza. Proszę o naprawienie tego błędu i z góry dziękuję :)

Plainview

Ja mam od samego początku bardzo poważny, moim zdaniem, problem albowiem żeby dodawać jakiekolwiek kontrybucje muszę wracać na stary Filmweb, na nowym wyświetla mi się hasło w stylu "masz dozwolonych 0 kontrybucji na dziś" nawet jeśli jest to tego dnia moja pierwsza.

Ewi

Od samego początku mam 3 problemy, i do tej pory nie działa to jak trzeba:
-lista znajomych sie nie wyświetla, tylko ich aktywność
-kokpit nie da sie ustawić na stałe
- zdjęcia na blogu - przy starych tematach jest tylko opcja "Kasuj", nie można dodać nowych zdjęć; przy zakładaniu nowego tematu nie ma nawet opcji "Dodaj Zdjęcie"
Czy tylko ja mam takie problemy, czy to ogólny błąd, który zostanie wkrótce naprawiony?

Mims

2 pierwsze mi działają, a opcji Dodaj zdjęcie chyba naprawdę nie ma

Pauleta

Jak ustawić kokpit na stałe?

Mims

co to znaczy na stałe?
ustawione w nim gadżety, czy żeby od razu wczytywalo, czy jeszcze co innego? :p

Pauleta

To znaczy tak, żeby ustawienie gadżetów nie zmieniało się po każdym wyjściu z kokpitu:] Teraz mam tak, że za każdym razem jak wchodzę na kokpit muszę je ustawiać od nowa:]

Mims

to u mnie działają - zmieniłem najpierw "dodaj gadżety w kokpicie", a potem poprzestawiałem kolejność i jest tak jak ustawiałem, bez żadnych "samozmian"

Pauleta

U mnie niestety ciągle wszystko lata:]

Plainview

W http://beta.filmweb.pl/community jest blok pokazujący "Filmy w Twoim guście
Jakiś_Nick pokaże Ci jak działa Gustomierz™!"

Czasem podczas kliknięcia w konto użytkownika Jakiś_Nick i wciśnięciu wstecz mam w miejscu w którym miałby się pokazać nick identyfikator zmiennej coś w rodzaju $user_name czyli "Filmy w Twoim guście
$user_name pokaże Ci jak działa Gustomierz™!", i oczywiście w miejscach gdzie powinny być oceny i jak działa gustomierz nic się nie pokazuje, a obrazki z avatarami użytkowników są zamienione na jakieś anonimowe.

Plainview

Według mnie dużym minusem jest fakt, że opcja "Nie przegap w tv" nie pokazuje już oglądanych filmów, co nie jest dobre, bo czasami są filmy, które już oglądaliśmy, a które chętnie byśmy obejrzeli jeszcze raz.
Przez to niechcący wczoraj bym przegabił Jabłka adama na ale kino:)

Tysma

* nie pokazuje obejrzanych-ocenionych filmów

Plainview

Kiedy jestem u kogoś na blogu i chcę przejść w notce np. na 2 stronę to nie mogę, ciągle włącza się 1 strona :/ nawet tu będąc na forum nie mogę przejść na kolejną stronę, działa tylko 1

Plainview

Nie mogę usunąć wybranych kanałów w zakładce ustawienia->twoje kanały tv. po kliknięciu krzyżyka, strona się odświeża, ale dany kanał nadal jest.

A chciałam je ograniczyć, bo filmweb zauważa tylko filmy z 4 głównych kanałów, które interesują mnie najmniej. W ogóle przemyślcie ten cały program, bo jego funkcjonalność jest bliska zeru, stary jest przejrzysty i zamierzam z niego korzystać jak długo się da.

Plainview

1. Ulubione (czy jak kto woli "oglądane") ładują się w nieskończoność bądź dumnie głoszą "brak glosow" (co jest nieprawdą).
2. Okienko do oceniania filmów/osób/seriali ładuje się w nieskończoność
3. Rekomendacje nie działają

huulaka

u mnie jest podobnie nie pokazują mi się filmy "oglądane" i "osoby kina" w profilu :/ nie wie czy to wina przeglądarki czy jakichś niedociągnięć portalu.

huulaka

u mnie rekomendacje też nie działają. niby sie ładują, ale ostatecznie nic sie nei wyswietla

Lord_Sith

chyba, ze rekomendacje działają tylko wtedy, gdy udostępniam swoje głosy innym do wglądu, a gdy mam jej ustawione jako prywatne to już nie.

Plainview

Na blogu kiedy klikam komentarze można zobaczyć tylko pierwszą stronę, reszta się nie ładuje (wraca do pierwszej strony).
Mi rekomendacje działają.

Plainview

Nie działa funkcja "Zgrupuj moje kanały" w Programie TV - co sprawia, że jest on bardzo niewygodny w obsłudze.

Plainview

niestety nie am czasu na czytanie wszystkiego, ale dodam od siebie, że fajnym dodatkiem byłaby możliwość sortowania filmów (seriali) wg oceny jeśli jesteśmy na stronie danego aktora. Ułatwiłoby to szukanie dobrego filmu z ulubionymi aktorami. Tak sądzę...

Plainview

Od najprostszych rzeczy...
Nie działa pisanie postów, a jak już działa, to nie widać liter.
Wyskakujące okienka nie dadzą się zamknąć.

To wystarczy, żeby zrezygnować z tej strony i (póki się da) działać na starej wersji.
Wspomniane problemy występują na IE8

Znawca_

Dałeś się podpuścić i ściągnąłeś IE8 po zobaczeniu reklamy w cinemacity?:P

A poważnie. ;)
Aktualizacja przeglądarki albo w ogóle zamiana na firefoxa/operę/chrome... Cokolwiek zgodnego ze standardami i w miarę bezpiecznego. Tutaj ci nikt nie pomoże jeśli przeglądarka nie potrafi prawidłowo wykonać javascriptu.

Plainview

http://img405.imageshack.us/img405/1026/82417459.jpg i tak samo mam z "osoby kina"
jak na to zaradzić ?

Plainview

Część linków ze stopki nie działa.
Prowadzą do nikąd "#" (np. Twoje seriale, Twoje osoby, redakcja, wydawca, ....)
albo do nikąd "-null-entity-" (np. Twoje Filmy) :P

W stopce jest również "pusty" link "Firefox Search Plugin". W zasadzie sam nie wiem czy on działa, bo nie zwróciłem uwagi, czy w polu wyszukiwania w ff miałem wcześniej dodany filmweb, czy dopiero po kliknięciu na ten "pusty" link.

vojt87

Zapomniałem napisać kilku słów o wyszukiwarce.
Jak zawsze jest do kitu... Niestety nic się nie zmieniła, ale nie o tym teraz.
To na co chciałem zwrócić uwagę to "Szukanie zaawansowane". Prześledźmy przykładowy schemat wyszukiwania: Wpisuję tytuł filmu, zaznaczam gatunek "Akcja" i nagle myślę, że to jednak nie "Akcja", chcę więc szukać we wszystkich gatunkach, ale... niespodzianka, nie ma takiej opcji. No dobra jest, ale nie każdy się domyśli, że żeby odznaczyć jakiś gatunek należy kliknąć na niego trzymając przycisk CTRL.
Fajnie by było, żebyście dodali (tu apel do programistów) do wszystkich list "--dowolny ...--" tudzież "--wszystkie--", jak ma to miejsce w pierwszej z list na stronie wyszukiwania: "typy:".
Ogólnie te całe wyszukiwanie zaawansowanie jest jakieś takie słabe. Moglibyście się bardziej postarać.

Plainview

Bawię się suwaczkami i taki klopsik się robi:
http://img706.imageshack.us/img706/8423/rekomendacjefilmweb1273.png
chyba coś nie teges ;E

Plainview

Zauważyłem dzisiaj, że nie mogę zobaczyć listy obejrzanych przeze mnie i moich znajomych filmów. Stronka chwile się ładuje, po czym wyświetla się napis "brak głosów", co prawdą nie jest ;) To samo dzieje się z serialami. Natomiast filmy, które chcę obejrzeć i osoby kina (zarówno u mnie, jak i u znajomych) działają...

Gimli_syn_Gloina

Dzisiaj wszystko działa już OK, może była to wina przeciążonego serwera, czy coś, nie wiem. Najważniejsze, że lista działa ;)

Plainview

w "Rekomendacjach" , jak wejdę w "zobacz więcej" to wyświetla tylko 2-3 filmy a reszta pól jest pusta :( . A jak jeszcze zaznaczę że "nie chcę obejrzeć" , to już w tym polu nic nowego się nie pokazuje !!!

demson

Jeszcze tak sobie myślę, nie wiem czy to błąd, czy rzecz zamierzona, niemniej; w opisie użytkownika nie da się tekstu oddzielić (chociażby enterem) od siebie. I tak, przykładowo dwa cytaty zlewają się niejako w jeden. Niby takie nic, a jednak razi.

Plainview

http://img28.imageshack.us/img28/9375/tematmocnestylowekinofi.png
Znajdź co jest nie tak ;)

Plainview

gdy zmieniłem nick na starym filmwebie to na nowym nie zmieniła się ikonka z nazwą profilu i klikając na nią wyskakuje mie błąd 404.
TO jest dość irytujące bo nie mogę beproblemowo przejść do profilu. zmieniłem nazwę z tertheprestige na theprestige

Plainview

Gdy oceniam film wyskakuje mi "Wystąpił błąd" mimo, że jak odświeżę stronę ocena się pojawia. Drażniąca usterka.

moniaL

da się obserwować tylko jeden temat, a nie wszystkie w dziale? Bo jak daje "obserwuj temat" to przychodzą mi maile z wszystkich tematów w dziale.. strasznie irytujące

Plainview

czy każdy ma taki problem z opcją szukaj, czy tylko ja?
http://yfrog.com/5mszukajej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones