Pierwsze wrażenie - można się trochę pogubić w nawigacji, tyle tu różnych nowych przycisków, funkcji, trochę to wszystko chaotycznie wygląda - tak w nawigacji po portalu (te cztery główne przyciski do 24, tv, społeczności i bazy), jak i w stronach danych filmów. Ale może to po prostu przez przyzwyczajenie do starej szaty ;)

Mr_MarQx

lubię zmiany, ale pewne rzeczy powinny pozostać niezmienione jak filmweb, nowe opcje są jak najbardziej na plus, ale brakuje "zwięzłości" strony i konkretów, brakuje mi także czarnych pasków po bokach, które umożliwiały lepsze wyłapania informacji, skupienie wzroku na stronie itp. czyli za dużo bieli brak kontrastu, nie jestem za nową stronę każdego użytkownika, jak dla mnie zbyt bogata i za bardzo rozdrobniona taka trochę nk się robi z tego. Ładna grafika, obramowania itp., ale widać, że stronka się dłużej ładuje. to tyle jak na 1 raz. pożyjemy zobaczymy.

blek

Pierwsza rzecz, która rzuciła mi się w oczy to oddzielna zakładka dla konkursów kinowych. Jestem bardzo zadowolona, bo zawsze mi tego brakowało i często informacje o możliwości wygrania biletu ginęły w natłoku innych informacji. A teraz zabieram się do dalszej eksploracji :)

blek

Wydaje mi się, czy to białe tło nieco (minimalnie) zrobiło się bardziej szare i mniej oczojebne? Ustawień monitora nie zmieniałem, a jakoś tak lepiej się patrzy na stronę FilmWebu. Może zacząłem się przyzwyczajać?

CRANK

heh też mam takie wrażenie :D

oj właśnie odkryłam, że "za krótki" nadal funkcjonuje:)

Jull

zauważyłem, że bezsensu będzie teraz w tematach pisać "7/10", "bardzo dobry", gdyż ocena widnieje od razu obok tematu - w sumie szkoda, bo czasem nie ma jak tematu nazwać, a często z tego korzystałem :P

CRANK

posty teraz są szare

Xzar

posty są znowu białe i znów jest nieczytelnie :(

blek

natomiast moje pierwsze wrazenia jak najbardziej pozytywne. coz... nie da sie ukryc ze filmweb zmienia sie w kierunku portali spolecznosciowych, ale to szerszy trend, ktorego nie da sie (i chyba nie powinno) uniknac. mi sie podoba ogrom funkcjonalnosci nowego filmwebu: dodatki, rankingi, statystyki, etc. podzial jest calkiem czytelny i - wydaje mi sie - ze to tylko kwestia czasu by sie do wszystkiego przyzwyczaic i z komfortem korzystac z wszystkich dostepnych opcji. a chyba najbardziej cieszy mnie powrot (acz znacznie rozbudowanej) funkcji "gustopodobni" :)
mam nadzieje jednak, ze na naprawe wszelkich niedociagniec nie bedzie trzeba czekac tak dlugo jak to bywalo kiedys.

katrol

skoro idzie w tą stronę do dlaczego blogi zostały ukryte pod masą durnych rankingów, które świetnie by byłyby wyeksponowane zboku strony..
robi się chaos bo stos odnośników i ikonek zlewa się w jedno, a cudowne oczojebne tło nie pomaga :|

blek

Gdzie można sprawdzić tę tablicę kontrybucyjną? (mam na myśli tę tablicę, na której można było przeczytać ile wynosi czas oczekiwania na akceptację np recenzji)

blek

Ktoś napisał:

"Co do kolorystyki, na przykład: YAHOO, ONET, INTERIA, WP, TVN24 itd są całe białe, mają mnóstwo długich artykułów i jakoś nikt nie narzeka na biel :)"

FW nie musi się upodabniać z tymi portalami, może właśnie niech się od nich "odgryzie" kolorystyką np takim grafitem w połączeniu z czerwienią albo inną barwą ;)

__ROZA___

fakt, dostajemy tą bielą po oczach :), męczące to trochę ale u mnie to ze starości ;))

Lucynica

I biel & jasna kolorystyka, to na portalach żadne tam jazzy, korzystam z wielu i nowe zmiany - skórki są w ciemnej tonacji.

przykład

http://www.miastogier.pl/

I ktoś w innym miejscu mądrze zauważył, że FW (znaczek) to przecież czerń i czerwień - kolory rozpoznawalne, wizytówka portalu :)

__ROZA___

Wady:

- Nie podoba mi się to, że w zakładce "Moi znajomi" nie ma możliwości selekcji informacji, o których jestem powiadamiany (gwiazdki, "chcą zobaczyć", "nie chcą zobaczyć"). Teraz oceny filmów gubią się pośród innych mniej ważnych informacji.

- Na starym Filmwebie przy ocenie wystawionej przez znajomego pojawiała się moja ocena. W nowej wersji nie ma już tej informacji.

- Kolorystyka.

- W serwisie Last.fm system rekomendacji jest znacznie ciekawiej rozwiązany. Na Filmwebie to niezbyt użyteczny gadżet.

Zalety:

- Możliwość sprawdzenia ocen znajomych i gustopodobnych na stronie filmu.

pointless

Ad.2
Na stronie znajomego, w zakładce filmy widnieje także nasza ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones