Wiadomo o co biega. Tyle w temacie.

Rezun

Rezun, nic nie trzeba przywracać, one są:)
Poprowadzę Was krok po kroku:
1. Trzeba wejść na stronę swojego profilu
2. W menu profilu mamy od lewej zakładki: Profil, Filmy, Seriale, Osoby Kina... Wchodzimy w link np. Filmy
3. Pod zakładką oglądane Mamy opcje Filtry - Pierwszy filtr ma nazwę "Ocena i ulubione (wszystkie)" domyślnie jest wyłączone filtrowanie - "wszystkie"
4. Wchodzimy w ten filtr i zaznaczamy pusty checkbox "tylko ulubione"
5. Poniżej natychmiast pojawia się lista wszystkich naszych filmów, które wcześniej zaznaczyliśmy jako ulubione:)
Oczywiście aby dotrzeć do ulubionych seriali lub osób musimy postępować analogicznie jak przy filmach.

001

Ależ trzeba :) Patent który przedstawiłeś, jest już znany ze starego fw. Tyle narobiono nowych zakładek, że nie jest chyba wielkim problemem, zachowanie tej jednej malutkiej, a jakże ważnej. Miałem ulubione pod ręka po jednym kliknięciu. Ponadto, po tym jak została zlikwidowana, możliwość przeglądania głosów, był to jedyny sposób by przekonać się jakoś o czyimś guście. Teraz jak ktoś nie jest moim znajomym, to nie zobaczę jego ulubionych. Dlaczego zmusza się mnie do posiadania tysięcy znajomych. Mam wysłać komuś zaproszenie, tylko po to, by obejrzeć jego głosy, a jak zobaczę, że lubi kichę, to mam go przestawać znać? Jakiś absurd. Przecież zakłada "ulubione" w żaden sposób nie uderza w gustomierz, więc naprawdę nie wiem dlaczego ją zlikwidowano.

Skoro ambicję fw jest tworzenie społeczność, to niech będzie ona tworzona na normalnych zasadach, a nie pod przymusem, bo to naprawdę nie ma sensu.

Naprawdę mi nie przeszkadzało, jak wyświetlało ulubione filmy i seriale w jednej zakładce. Chyba może być przez głosy, i osobno zbiorczo w zakładce?

Rezun

Popieram Rezun w stu procentach!

Rezun

Rezun dokładam swoje 100% poparcia dla Twojej wypowiedzi.

Rezun

I jeszcze jeden głos poparcia! Spod klawiatury mi to wyjęłaś. Film-web chyba na siłę chce zrobić serwis społecznościowy coś jak NK, tyle że to na dobre nie wyjdzie nikomu.

001

Tyle zachodu żeby zajrzeć w swoje ulubione filmy lub osoby? Nie kupuję tego.

001

wszystko fajnie Rezun, ale jest problem, co zrobić jak u kogoś pod zakładką oglądane nie ma żadnych opcji tylko pusta strona? dodam, że nic się nie ładuje... tam, nic nie ma......

001

dzieki za instrukcje bo nie moglem wczesniej sie dokopac do ulubionych

Rezun

Jestem nieugięty :)

Rezun

jak dla mnie też jest to bezsensu, opcja ulubione zawsze była pod ręką a teraz trzeba klikac 500 rzeczy by się tam dostać

Pauleta

Zakładki ulubione powinny wrócić bo to co jest opisane jak do nich dotrzeć nazywa się głupotą kogoś kto to wymyślił.
Widać że jakiś informatyk opętany kliknięciami wpadł na tak głupi pomysł. To co było zaletą (jak dla mnie) to teraz jest koszmarem teko portalu.
Zanim wprowadzicie tę nową wersje FW to nich ktoś to uporządkuje bo dla mnie przypomina jeden wielki bajzel !

użytkownik usunięty
Rezun

Popieram w 100%!! Chcę mieć ulubione i już..! Ja często korzystałam z tego chcąc szybko sobie wejść na zakładki kilku moich ulubionych osób czy też filmów. Dodatkowo miałam od razu podgląd u innych użytkowników czy ma podobny gust, co lubi bez zbędnych zaproszeń bo przecież by użyć filtru (z którym nie lubię się babrać z kilku powodów) jak ktoś radzi, dany użytkownik musi być moim znajomym. Teraz jest bajzel. Ogólnie mówiąc jedna zakładka z ulubionymi nikomu krzywdy by nie zrobiła a wiele ułatwia...

Rezun

I ja się pod tym podpiszę. Opcja ,,ulubionych" to przecież rzecz podstawowa z której korzystam kilkanaście razy dziennie. Naprawdę nie chce mi się klikać 2 miliony razy, żeby zobaczyć wszystkie filmy i osoby oznaczone serduszkiem! Ogółem wszystko jest teraz jakieś blade i nieprzejrzyste. Napaćkali mnóstwo rzeczy na siłę...

Rezun

Jestem cały za. Ulubione muszą wrócić!

<za krótki>

użytkownik usunięty
Rezun

Za również chcę powrotu ulubionych.
Nie potrafię wymyślić innego powodu zniknięcia tej zakładki jak chęć utrudnienia życia użytkownikom - zmuszając ich do wykonania ładnych kilku kliknięć zamiast jednego.

A przecież na profilu użytkownika w zakładce filmy obok 'oglądane' (tu chyba 'obejrzane' bardziej by pasowało) i 'chcę obejrzeć' dodatkowa strona z ulubionymi byłaby w sam raz jak znalazł ;)

Przy tylu nowych funkcjonalnościach usunięcie tej jednej, małej a jakże lubianej dziwi.

Rezun

Też domagam się przywrócenia zakładki ulubionych. Sposób ustawienia filtrów opisany powyżej nie układa filmów wedlug nazwy, co mi bardzo przeszkadza i ogólem wydluża całą procedurę.

Ogółem cały ten nowy design to dla mnie jedna wielka porażka

Rezun

O, wpisywałem się tu kiedyś żeby przywrócić Ulubione, a mojego posta nie ma.
To jawny sabotaż ;D

Martinn

przywrócić ulubione!!!
http://beta.filmweb.pl/forum/NOWY+FILMWEB/Przywrócić+Ulubione!,1350483

Rezun

Zapomniałem dodać, że mają się wyświetlać alfabetycznie jak na starym :)

Rezun

Moje ulubione za to zniknęły na amen.Docieram do zakładki filmy i filtrów niet, tylko tabula rasa. Szalony informatyk, który popełnił tą stronę powinien odstawić seppuku na oczach filmwebowiczów.

użytkownik usunięty
Rezun

No właśnie :) Największy minus nowego filmwebu to fakt, że nie ma ulubionych filmów i osób. Tak wiem, że można sobie włączyć zakładkę z wszystkimi oddanymi głosami i przefiltrować ulubione, ych :/

Rezun

Widzę, że mój jakże słuszny postulat, nie został uwzględniony.Nieładnie.

Rezun

Popieram w 100%. Ulubione muszą zostać przywrócone do wersji poprzedniej. Ten nowy system wszystko tylko utrudnia i wypacza ;<

dubudubu

Podbijam

Clif

a jak usunąć dodane filmy? oraz ich ocenę? po prostu nie chce ich na liście , chce uaktualnić swoją bibliotekę najlepszych filmów, i nie koniecznie chce mieć jakieś dziadostwo co mi się kiedyś podobało :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones