PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331014}

Jak wytresować smoka

How to Train Your Dragon
7,9 306 068
ocen
7,9 10 1 306068
7,9 30
ocen krytyków
Jak wytresować smoka
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka

Przecież soundtrack z tego filmu jest nieziemski. Utwór "Forbidden friendship" czy "Romantic Flight" to czyste arcydzieło. Nie zrozumiem nigdy braku nagrody dla tego Pana.

paulin1

Ja też tego nie pojmuje. Cały soundtrack mam nawet pobrany i wciąż go słucham. Dosłownie dzieło sztuki.

ocenił(a) film na 10
Ivelise

też się dziwię muzyka po prostu genialna kto wogóle rozdawał te oscary ,że JWS nie dostało

ocenił(a) film na 7
paulin1

Akademia już dawno straciła prestiż,dlatego nie należy brać jej na powaŻnie XD.

ocenił(a) film na 7
paulin1

Jak słucham "Dragon Racing" to sam bym polatał :)

ocenił(a) film na 10
paulin1

soundtrack jest po prostu mistrzowski, nie moge przestać słuchać utworów takich jak "coming back around" czy "test drive" no i oczywiście "dragon racing" . Mają w sobie tyle mocy że ahhh

ocenił(a) film na 10
paulin1

Zgadzam się co do słowa.
Soundtrack jest po prostu mistrzowski, genialny... trudno znaleźć adekwatne określenue.

ocenił(a) film na 10
paulin1

No a teraz? Stworzył coś równie pięknego o ile nie lepszego... i nawet nominacji nie dostał...
Tak samo pokrzywdzony jest zresztą cały film. W 2010 przegrał na rzecz odgrzewanego kotleta, a teraz za sprawą o wiele słabszej bajki.
Mam jednak nadzieję, że w 2018 wytwórnia chociaż tak uhonoruje wielką trylogie, że da im statuetkę i za film animowany i za muzykę... Ale czy to możliwe? Nawet jakby Disney wystawił największy gniot to i tak zgarną Oscara...

paulin1

Ja się dziwię, że Incepcja nie dostała nagrody w tamtym roku...

Marilee_chan

Tzn Hans Zimmer ;)

ocenił(a) film na 8
paulin1

Fakt! Jest taki kanał radiowy o nazwie RMF Classic. Największą część czasu antenowego zajmuje im emisja muzyki filmowej. No i muzykę z 'How To Train Your Dragon' również tam raz po raz powtarzają. Jest tego warta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones