PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=821307}

Paryż jest nasz

Paris est à nous
3,9 710
ocen
3,9 10 1 710
Paryż jest nasz
powrót do forum filmu Paryż jest nasz

dno i wodorosty

ocenił(a) film na 1

Jedyne, co w ty filmie jest ciekawe to tytuł.

bryszka

haha, już miałam zacząć oglądać :D tytuł mnie skusił właśnie, ale przyszłam żeby poczytać jakie inni mają zdanie i chyba sobie daruję jednak :D

ocenił(a) film na 1
Kasha

Starałam się to obejrzeć bo niby o Paryżu, ale serio ...nie da się;)

ocenił(a) film na 3
bryszka

Wytrwałam do końca, ale pod koniec musiałam przewijać żeby nie zasnąć.

ocenił(a) film na 10
bryszka

Ten film trzeba zrozumiec, wtedy staje sie arcydzielem :) Ma tez kilka znaczen, punktow odniesienia... ;) Dla mnie arcydzielo ;)

ocenił(a) film na 1
Grzegorz_Gomolka

Arcydzieło to jest Twoje fikcyjne konto Grzegorz_Gomolka ;) Robisz to za darmo czy Netflix Cię opłaca?;)

ocenił(a) film na 10
bryszka

Zapraszam do dyskusji na facebook. Znajdzie mnie Pani pod takim samym Imieniem i Nazwiskiem, Kraków;) Mysle ze gdyby Netfix mnie oplacil, to bym tu zostawil 100 komentarzy a nie 1 :)

ocenił(a) film na 1
Grzegorz_Gomolka

Taaa , nie ośmieszaj się z tą swoją jedną denną opinią;)

ocenił(a) film na 10
Grzegorz_Gomolka

Zgadzam się, film jest głębszy, cudowny w przekazie, porywa i trzyma w napięciu, kiedy towarzyszymy bohaterce w jej wewnętrznej walce, w jej strachu i próbie odnalezienia siebie w związku z mężczyzną.

ocenił(a) film na 1
Alexis_LA

Noooo trzyma w napięciu jak mało co;))))))))) serio -napięcie wzrasta z każdą sekundą, kiedy człowiek czeka CZY COŚ W TYM FILMIE SIĘ WRESZCIE WYDARZY. Porażka roku;)

bryszka

Podzielam opinie :)) żałuje że przed obejrzeniem nie sprawdziłam oceny

ocenił(a) film na 2
bryszka

Przesadzasz, 2 można dać ;-)

ocenił(a) film na 1
GdzieToKino

Taaaak. Za kadry Paryża.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones