Jak w temacie. Próby zmiany nie mówiąc o usunięciu (takiej opcji chyba w ogole nie przewidziano) kończą się fiaskiem.
Próbowałem pod wszystkimi przeglądarkami w tym również w jednynej słusznej IE8. Nie da się.

absolon

Mam dokładnie ten sam problem:(

użytkownik usunięty
absolon

heh mam ten sam problem..nie moge zmienić, usunąć. Dziś znów próbowałam "zmienić" to teraz co odświeżę stronę mam inny (dwa na przemian działają)!

użytkownik usunięty
absolon

Mam podobny problem. Chciałem dzisiaj (próbowałem kilkakrotnie) zmienić swój awatar, ale za każdym razem bezskutecznie. Może po załadowaniu należy poczekać (pokazuje się komunikat, że został zapisany) kilkanaście godzin, kilka dni - sam nie wiem.. Spróbuję za jakiś czas ponownie - może się uda - zobaczymy. Tak czy inaczej, zdecydowanie wolałem starszą wersję strony. Gdzieś przeczytałem, czy usłyszałem (nie pamiętam dokładnie - mniejsza o szczegóły), że poprzednia wersja była bardzo awangardowa i niepowtarzalna, i trudno się z tym nie zgodzić.. Od siebie dodam tylko, że była: skromna, przejrzysta, prosta w obsłudze. Słowem dużo lepsza, przynajmniej dla mnie.

Uspokoję Was. U mnie objawy były takie jak opisujecie - pojawiały się na przemian dwa różne, po kilku godzinach wszędzie był już nowy. Moja rada - wgrać wybrany plik, ustawić, zapisać i odczekać kilka godzin. Swoją drogą to śmieszne i żałosne zarazem, że strona w takim stadium działa jako oficjalna bez dania użytkownikowi możliwość powrotu do poprzedniej. To, że umieścili znaczek Beta w ogóle ich nie usprawiedliwia. Zapatrzyli się na Googla? Tam też wszystko jest Beta. Tylko poziom Beta w Googlach to chyba filmweb w wersji "final" nie osiągnie.

użytkownik usunięty
absolon

Tak też myślałem - trzeba czasu... tego się spodziewałem. Dzięki za info, pzdr.

absolon

kto by pomyślał że w 2018 będzie dalej ten sam problem. Ręce opadaja na ta pokraczną strone

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones