Z początku ta opcja wydawała mi się niezłym pomysłem. Lubię szperać i szukać powiązania między aktorami, oglądać kolejne filmy ze swoimi duetami... ale dzisiaj zagłębiłem się w nią trochę bardziej i wychodzi na to, że jest ona bez sensu.

Weźmy np. aktorów którzy grali Jamesa Bonda. Wchodzimy na stronę Connery'ego:
http://beta.filmweb.pl/person/Sean+Connery i co widzimy?

George Lazenby - 29 filmów razem
Roger Moore - 26 filmów razem
Pierce Brosnan - 25 filmów razem
Timothy Dalton - 22 filmy razem

Na początku myślałem że coś się popsuło, że zliczyło filmy w których grali tą samą postać, ale zaraz zorientowałem się, że chodzi o dokumenty o Bondzie. Myślałem, że jak kliknę "aktorzy" to zostaną tylko filmy w których naprawdę razem grali. Tak też zrobiłem i w zasadzie nic się nie zmieniło, bo razem jest "materiały archiwalne , we własnej osobie , aktorzy " (jeszcze ten przecinek oddzielony spacją).

Nie dałoby się tego jakoś sensowniej rozwiązać?

SickBastard

Dobra propozycja. Mysle ze po dodatniu jeszcze jednej kategorii bedzie to bez problemu do zrobienia.

SickBastard

mamy juz przygotowane rozwiązanie tego problemu, o którym piszesz: tak zwaną mapę powiązań między zawodami; nie będą wtedy liczyły się niektóre z góry nieprawdziwe powiązania [poprawka czeka na wdrożenie]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones