Kiedy przeglądamy filmografię jakiegoś aktora pojawia się po prawej stronie informacja o Ocenie filmu.
Jest ona strasznie zamazana. Są tam informacje o ogólnej ocenie, o naszej ocenie, o tym czy
zobaczyliśmy film i o tym czy jest to nasz ulubiony film. Troszkę to przeszkadza w odszukaniu
chociaż filmu którego się nie widziało. Może by ułożyć to w jakiś innej kolejności.
Np: Informacja o tym czy widzieliśmy film oraz czy jest dodany do ulubionych mogła by być przed
tytułem filmu (bo to od tego zaczynamy szukać filmu którego nie widzieliśmy) a oceny niech
pozostaną tam gdzie są.

enpeudemots

Ciesz się, że w ogóle wyświetlają ci się oceny, bo mi nie i jakoś żyję;)

grafoman

:) tak ten problem też czasem miałem w poprzedniej wersji

enpeudemots

No ja niestety nie czasem, ale zawsze :-). Teraz nawet doszło do tego, że jak wchodzę na stronę jakiegoś filmu, to nie mogę zobaczyć, jak go oceniłem.
Nvm, może na potrzeby filmwebu przerzucę się na inną przeglądarkę.

grafoman

w którym miejscu nie wyświetlają Ci się oceny (poproszę przykładowy adres) i jakiej przeglądarki używasz ?

pawkow

Chociażby tu: http://beta.filmweb.pl/Pulp.Fiction
Chociaż mógłbym podać link do dowolnego filmu, bo ocena nie wyświetla mi się nigdzie. Podobnie z panelem moich filmów/osób - wczytuje się i nie może wczytać.
Używam Firefoxa.

grafoman

A u mnie pod Firefoxem wszystko ładnie śmiga - póki co nie miałem żadnych problemów :)
Używam wersji 3.5.8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones