http://img522.imageshack.us/img522/2448/madasdadsa.jpg

1. Rankingi dodawania przenieść obok łbów.
2. Pochować gadżety w zakładki.
3. Ustawić bloga na 1 plan.
4. Najczęściej oglądane zmienić na Ulubione gatunki
5. Rozwinąć "Ostatnio oglądane" dodać trochę opcji np. Film miesiąca
6. Dodać dużo więcej opcji umożliwiających personalizacje bloga.
7. Od nowa przygotować "język" do pisania bloga.
8, Dodać opcje ustawiania kolejności tematów.

na razie tyle.

Kajzer

Twój projekt Kajzer o wiele lepszy i bardziej czytelny od obecnego. Bardzo bym chciał, żeby to przeszło!

snoopy

również jestem jak najbardziej za. dobrze by było, żeby większa uwaga została skupiona na blogach, bo to właśnie na nich rozgrywa się większość "życia" FW. A w tej chwili mam wrażenie, że nadal spychane na drugi plan. Błąd.

Kajzer

Ranking pod nikiem a nie obok - mi by sie tak podobalo:)

Kajzer

W zasadzie za.
Blog na pierwszy plan (pierwsza pozycja górnego menu), tylko żeby było widać jak na Starym od razu kilka tematów na blogu, nie zaledwie jeden.
Ale na 4. nie seriale, a filmy ;D

Kajzer

Zgadzam się, zwłaszcza z punktem 3.! Blog musi być bardziej widoczny na stronie użytkownika. Do tej pory było bardzo dobrze. Dlaczego więc to zmieniać?

Co do 4. to powinien być ręczny wybór ulubionych gatunków.

8. rozwiązania bardzo mi brakowało do tej pory. Wystarczyłoby dodać możliwość zmiany daty w oknie edycji notek.

Campbells

Co do 8 pisałem to w innym temacie. Co 2 oglądany film to dramat wiec nie wiem co ma obrazować taka opcja. Coś mi się wydaje że admini chcieli być tak nowocześni że zapomnieli o co w tym całym FW chodzi.

Kajzer

Coraz więcej elementów znika z profilu. Odczytuję to jako dobry znak, że będą poważne przetasowania, tzn. blog wróci na swoje właściwe miejsce. Jeśli tak, to SUPER! Mam nadzieję, że profil będzie wyglądał podobnie do tego, co Ty zaproponowałeś, Kajzer.

snoopy

A ja nie chciałbym żeby tak wyglądał bo na głównej wolałem mieć ostatnio oglądane, chce obejrzeć itd. umieszczenie bloga w osobnej zakładce to było dobre rozwiązanie.

Kajzer

Ona jest bardzo dobra, ta koncepcja. :)

Tak przy okazji, fajnie byłoby mieć możliwość oznaczania spoilerów w tekstach. Czasem na forach są takie opcje - tekst jest w kolorze tła chyba i jest widoczny po zaznaczeniu.

Jascha

no ale tak czy siak, spoiler musi być zaznaczony przez piszącego dany wątek, a ludzie nie maja wyrobionego nawyku :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones