Jak można zmienić Nicka?

użytkownik usunięty

Jak w temacie. O ile można zmienić nazwę użytkownika, tak nie ma możliwości edytowania Nicka. Dlaczego? ;P

Też chciałabym nowy nick. Już niebawem stuknie mi 10 lat tutaj- czas na zmiany :)

majka_117

Nie ma takiej sytuacji.

michael_jackson_filmweb

Również chciał bym zmienić NICK wpisałem kiedyś Imię i Nazwisko i nie mogę teraz tego zmienić :/ PROSZĘ Niech ktoś się tym forum zainteresuje i udostępni taką możliwość.

rafal_szczepanski

Kiedys byla taka mozliwosc, teraz juz nie ma.

michael_jackson_filmweb

Naciskajcie na administratorów pomoc@filmweb.pl
http://www.filmweb.pl/regulations

Głos socjety powinien nie być obojętny także tym osobą http://www.filmweb.pl/publisher oraz http://www.filmweb.pl/editorial

Alan83

osobom rzecz jasna :)

rafal_szczepanski

Mam dokładnie taką samą sytuację..tez2byn bardzo chciała wreszcie zmienić NICK!

Up podbijam temat. Ktoś wie kiedy jakaś zmiana będzie?

Napiszmy jakąś petycję do adminów w sprawie zmiany nicków czy coś... Irytujące jest to, że nie można :/

ssstrzalka

Serio dość długi temat... Moja nazwa w ogóle do nie nie pasuje, ponieważ konto zakładała mi znajoma i wpisywała ... Cokolwiek. ...

użytkownik usunięty
sherrybiebss

Ale ładne ci wybrała.

Podbijam temat, też chciałabym zmienić. Może rzeczywiście zbierzmy się wszyscy i niech każdy napisze do nich emaila? :)

użytkownik usunięty
Sandrax123

Popieram ! Też chcę zmienić nick

użytkownik usunięty

Podbijam. Filmweb da nam taką możliwość w końcu ?

Również podbijam, fajnie by było mieć taką możliwość tym bardziej, że od strony technicznej to dosłownie 0 roboty, aby taką opcję stworzyć, głupie zapytanie do bazy danych z interfejsem...

Również jestem za

podbijam. Gdybym wiedział, że tak się wciagnę w ten serwis i że nie można zmieniać nicku to nie robiłbym profilu na szybko .-.

użytkownik usunięty
pawlex321

Podbijam. Zupełnie niezroumiałe jest że tej akurat jednej rzeczy nie można zmienić. Absurd.

oj też bym chciała zmienić nick :( ja już nie mam 13 lat a 28... a zresztą z deczka obciachowy mój nick jest i nijak związany z tematyka tego portalu:(:(

legia_13

kuurde, litości, zakładałam tu konto X lat temu, serio nie mogę teraz zmienić? będę tak już na zawsze skazana na debilnego nicka?

Do wszystkich, którzy chcieliby zmienić swój nick :

nazwa, jaką sobie nadaliście jest odzwierciedleniem Waszego stanu psychicznego i emocjonalnego, w jakim byliście, w momencie zakładania konta na Filmwebie. Może to być pewnego rodzaju wskazówką waszego rozwoju, czyli jacy byliście i jacy jesteście teraz.
Nietrafiony nick jest niczym w porównaniu z innymi błędami, jakie popełniliśmy w życiu, a których nie można już cofnąć, zmienić lub naprawić.

kohamusa

Dokładnie

kohamusa

haha...

kohamusa

Ale pierdzielenie, mi się nick utworzył sam od durnego maila którego nie używam, podaje tylko do tego typu stron, a nie jakieś stany emocjonalne.....

kohamusa

ziomek, ja chcę się przestać chwalić nazwiskiem

michalgabka

Nadal się nie da. Mam ten sam problem. Chce mieć jakiś fajny nick postaci z filmu a nie nazwisko żeby każdy mógł se wygooglać.

użytkownik usunięty

Łatwiej jest zmienić płeć niż nick na tej stronie ;///

Widocznie trzeba napisać do Hollywood, żeby na najbliższej Gali Oscarowej zbulwersowali się brakiem możliwości zmiany nicków :-D

lata mijajo a nic się nie zmieniło ;]

atakujcie ich na fejsie (pod postami ) ja tak czynię i zobaczymy co będzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones