Jak można zmienić Nicka?

użytkownik usunięty

Jak w temacie. O ile można zmienić nazwę użytkownika, tak nie ma możliwości edytowania Nicka. Dlaczego? ;P

Alan83

W sumie to masz racje.

chce zmiany nicka... jest jakaś mozliwość zwrócenia się z tą prośbą do kogoś z zarządzających portalem żeby zmienić nick??

lubiekobiety

Próbowałem i mnie zbyli.

lisek20_filmweb

Długo już się ten temat ciągnie, widzę komentarz po komentarzu, i nadal nie wiem czy można bo jedynie zrozumiałem że było można a teraz nie. Ale tak dla pewności raz na miesiąc sie spytam was i odpowiedzcie :)

Też chciałam zmienić a później usunąć konto. Wysłałam maila zgodnie z instrukcją, ale niestety nawet to zostało zignorowane :/

dulebaa

Mi lakonicznie odpowiedziano, że na nowyym filmwebie się nie da i koniec. Szkoda, powinni np. usywać automatycznie konta jeśli ktoś się nie loguje np. od roku itd. i w tedy by mieli mniejszy ,,bajzel".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Jesli mozna powiazac konta filmwebu z facebookiem czemu nie mozna uzywac nazwy z facebooka chcialbym zeby zamiast nicku wyswietlala mi sie nazwa uzytkownika !!!

inovation2

Dokładnie. Lepiej ,,faszerować" portal niepotrzebnymi bajerami.

lisek20_filmweb

zakładałam konto 100 lat temu, nick kociaczek664 jest trochę nie na miejscu dziś, kiedy mam już 22 lata! Nawet nazwy z facebooka nie można używac, paranoja!

kociaczek664

smutne to wszystko ;_;

kociaczek664

Też właśnie mam taki problem, a nie chce zakładać nowego konta. Znajomi, punkty itp.

lisek20_filmweb

Ja natomiast poszukuję odpowiedzi na pytanie: Chciałbym zresetować zapomniane hasło, ale nie mam już dostępu do maila przypisanego do konta. Co zrobić?
Na razie wysłałam maila do pomocy, ale nie wiem czy mi odpiszą. Na konto mogę się logować dzięki połączeniu z facebookiem, ale chciałabym odzyskać hasło oraz uaktualnić adres e-mail :/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Paulina_Mularska

Konto założyłem w 2008 i wtedy wymyśliłem sobie taki nick hakerix - i właśnie dlatego powinna być możliwa zmiana nicka. :-)

Tak jak wyżej, lenie którym się nie chcę wprowadzić parę linijek kodu :-)

hakerix

Widocznie łatwiej im wprowadzić jakieś nikomu nie potrzebne pierdoły jak polubienie oceny filmu u znajomego,żenada.

hakerix

Dokładnie tak samo było ze mną. Wpadłam na genialny nick teraz i co? Psińco bo się nie da gdzie na innych portalach nie ma z tym problemu.

MonikaFromComton

Oj już nie przesadzaj :D. Masz dobry nick :)

Wracając do tematu. Może mi ktoś dać jakiś namiar na Administrację ? Kogoś kto zarządza całym tym portalem ?
Chcę się z nimi skontaktować w sprawie zmiany mojego nickname'u.

RockyOne

Ale mi się już nie podoba :D
Właśnie próbowałam się z nimi skontaktować ale to nic nie daje.

MonikaFromComton

Dokładnie, swojego czasu zalewałem mailami całą redakcję, ale zbywali mnie. :) Sugerowali tylko aby założyć nowe konto z nickiem, który mi pasuje. Tylko po co zakładać nowe konta i "zaśmiecać" portal?

lisek20_filmweb

To się trochę mija z celem. To na tym koncie mam wszystkich znajomych, ocenionych X filmów, wszystkie wypowiedzi... No i osobiście myślę, że chyba łatwiej byłoby dodać im opcję zmiany nicka niż nam zakładanie nowego konta tylko dlatego, że chcemy ten nick zmienić. No cóż...

MonikaFromComton

Moniko byłabyś tak miła i podałabyś mi jakiś adres e-mail do nich ? Może mi się uda :)

RockyOne

kontakt@filmweb.pl lub redakcja http://www.filmweb.pl/editorial
Powodzenia :D

MonikaFromComton

No to zabieram się za pisanie :)
Dzięki wielkie :D

RockyOne

Podziel się później informacjami.:)

lisek20_filmweb

Nie ma problemu :)
Jak tylko dostanę odpowiedź to dam znać :)

RockyOne

..i co z odpowiedzią? :)

DawidSzatkowski

Nie odpisali..

Ja też chce zmienić swój nick....

Nella_Malutka

Ja też chce zmienić !! ;(

użytkownik usunięty

Mogliby na prawdę wprowadzić taką możliwość bo praktycznie wszędzie jest tylko nie na filmwebie.

A nie orientuje się ktoś przypadkiem czy przez formularz zgłoszeniowy nie można zmienić nicku?

też bym chciał zmienić nick ale nie potrafię

To samo - też bym chciała zmienić nick.

użytkownik usunięty

Dołączam. Również chciałabym zmienić nick albo poproszę o sposób przeniesienia danych na nowe konto.

No niestety, redakcja i osoby zajmujące się rozwojem portalu, mają w d***e prośby i sugestie użytkowników.

użytkownik usunięty
lisek20_filmweb

Widzę, że temat ma już 5 lat, a zmian nadal nie ma. Przecież ta możliwość zmiany nicka nie zaburzyłaby przecież całego systemu funkcjonowania portalu.
Dokładam swoją cegiełkę i żądam takiej możliwości! ;-)

ja tez chce zmienic nick

picekcycek

he he

Chcę zmienić nich. Tyle w temacie.

kamila_rumianek

Proponuje zrezygnować z konta na fw skoro admini i właściciele są nieelastyczni i nie szanują użytkowników :)

Alan83

O tuż to, bo to w sumie nienormalne, że można zmienić nazwę użytkownika, której z resztą nigdzie nie widać a nie można zmienić nicku, którym przecież posługujemy się na codzień!!!! Z chęcią zmieniła bym swój nick ;-)

buziaczek44

Co do dziwnych nicków - też chcę zmienić.... W 2006 roku, a więc dziesięć lat temu, kiedy zakładałem konto na FW, nie wiedziałem, że Coma nie jest fajnym zespołem..............................

użytkownik usunięty

Ja też chciałabym zmienić nick ! Napisał ktoś w tej sprawie do admina? Zarzućmy go mailami w tej sprawie, to może dodadzą taką opcję :P

dołączam się do tematu- usuwać i zakładać na nowo nie ma co, a zmiana wyszła by tylko na dobre

oj mnie też się marzy zmiana... ;d

lllllllllllllllllllllllllll

mi też się marzy zmiana nicku ....

FapaczPospolity

Haha :D Zostań przy tym, co masz!

Również chciałbym zmienić nick,i fajnie byłoby zobaczyć taką możliwość :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones