I. Co się stało z żarówkami ?, czy ostatecznie znikły. Paseczek online może i widoczne lecz żarówka była bardziej oryginalna.
II. Ostatnie logowanie: 3 godziny temu czy to tak zostanie. Zapis np. od 18:47 itp. jest lepszym rozwiązaniem, tego samego tyczy się daty odpowiedzi.
III. Najczęściej oglądane: na początku było dobrze 3 gatunki i tyle powinno pozostać, niepotrzebna taka ilość, tylko namieszaliście.
IV. Rankingi: to powinno zniknąć do innej zakładki. Zapis na starym fw jest zdecydowanie lepszy
liczba punktów: 13 (1333) lub też; punkty dod.: 13 (1333), wer.: 13 (13)
V. Blog - można dłużej przy tym podpunkcie pozostać i się rozpisać ale po co. Dlaczego nie mogę ujrzeć przy każdym temacie dodanych przez użytkownika zdjęć ?? tylko po wejściu w temat.
* brak opcji 'dodaj komentarz' aby napisać posta na blogu. Musimy zejść na dół strony :/.
VI. Brak widocznej zakładki Forum;
Nie wiem czy te punkty są związane z tym że to wersja beta i nie jest to jeszcze 100 % 'gotowe'.

baczek_15

II. tez jestem zwolennikiem takiego zapisu, jakos bardziej jest to czytelne i szybciej do mnie trafia:)

III. dokladnie, namieszane strasznie, u mnie to wyglada tak:
Komedia, Horror, Dramat, Animacja-Krótkometrażowy, Thriller, Sensacyjny, Krótkometrażowy-Niemy, Dokumentalny-Krótkometrażowy-Niemy, Komedia kryminalna, Dramat-Thriller
a z wiekszoscia bym sie nie zgodzil... za duzo tego po prostu...

IV. dla mnie minusem jest fakt, iz nie ma teraz podane kto co wygral i jakie sa nagrody, no chyba, ze ja tego nie widze...

V. blog wg mnie to porazka, kazdy wyglada tak samo, nie ma sensu juz wklejac zdjec bo i tak wszystkie sie ze soba zlewaja, moglaby byc opcja wstawianaia kolorow tla itp. bo tak to wszedzie jest bialy...

VI. to tez jest blad, ja musze wejsc w obserwowane by znalezc tematy na forum...

baczek_15

i to co mi sie strasznie jeszcze nie podoba to lista z moimi kontrybucjami, nie widac co dodane, odrzucone, wpisane do bazy itp. jedna dluga lista i by cos znalezc to trzeba jechac w dol i szukac...

Bradddock

Ponoć ta zakładka ma zostać poprawiona. Preferuje 'jak zwykle' wygląd obecny czyli kontrybucje podzielone na strony. W ogóle dodawanie na nowym jest trudniejsze.

baczek_15

no mam nadzieje, ze poprawia to bo w obecnej postaci to jest tragedia...
ja poki moge to dodaje na starym filmwebie, na tym nowym jak napisales jest trudniej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones