Można wyrazić niezadowolenie i spróbować powalczyć o przywrócenie starego filmweb - polecam napisanie do redakcji: redakcja@filmweb.pl ja już wysłałem maila.

Urgent

Ja także choć uważam że to daremne bo oni mają gdzieś zdanie użytkowników!

Rorschach_

Być może,myśle że są zbyt leniwi aby ruszyć d... i zmienić to.

Urgent

up.

Urgent

No i gówno to daje jak widać!

Rorschach_

zgadza się,nawet nie odpisują...

Urgent

Ludzie, jest weekend ...

kowix

:D

Rezun

My się wysilamy i zakładamy coraz to nowe tematy krytykujące obecny filmweb,a oddzewu żadnego,może rzeczywiście lepiej napisać do nich bezpośrenio.Im więcej takich wiadomości mailowych tym lepiej,może pójdą po rozum do głowy.

Urgent

Napisalem ... Nie wiem jak mozna byc tak slepym i nie widziec, ze stronki z filmami na filmweb i strony profilowe wygladaja jak dwa inne swiaty ... Profilowe po zmianach to tragedia podczas gdy stronki filmowe pozostaly bez zmian na swoim bardzo dobrym poziomie ... Jak te zmiany pozostana na dluzej niz tydzien to usuwam konto i przechodze na imdb.

Urgent

najgorsza zmiana w zakladce "chce zobaczyc". Siadalem sobie w niedziele wieczorem i na jednej stronie mialem liste wszystkich tytulow oraz kanaly tv daty i godziny emisji ustawilem dekoder i git. A teraz musialbym przeklikiwac kazdy tytul osobno co jest nie zwykle czasochlonne.
Postawiono na efektowny wyglad z duzymi obrazkami animowanymi dodatkami tylko chyba to nie taki serwis mial byc ...

Urgent

Tragedia! Kto to wymyślił? Litości! Strona profilowa wygląda jak półtora nieszczęścia!

Urgent

Dzien dobry,, od miesiaca nie otrzymuje regularnych co tygodniowych newstelerow? Po zalogowaniu sie na konto, nie widze zadnej iformacji ,ktora wnioskowalby ze musze cos zmienic .Prosze o porade

pozdrawiam

Urgent

Halo, halo, halo... Czy ktokolwiek z Was, fanów Filmwebu, miał sytuację kontaktowania się z Fw? Jakąkolwiek drogą? Messenger? Poczta? Ja od prawie 2 miesięcy nie mogę się doprosić od nich jakiejś reakcji, odpowiedzi, czegokolwiek. Dajcie proszę znać jeśli znacie jakiś kanał komunikacyjny z nimi.

jakub_79

No wlasnie!Ja zaprosilem do znajomych Muszynskiego i do niego pisalem i tez zero reakcji.Portal widmo :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones