Hej,

Jeżeli to możliwe zwiększcie ilość osób z możliwością zatwierdzania kontrybucji dla
"film-odcinki"

Na chwilę obecną okres oczekiwania dla niektórych pozycji wynosi ponad 9 dni, przez co powstaje problem z wystawieniem ocen i oznaczeniem "oglądałem".

Pal licho jeżeli kontrybucje dotyczą projekcji z datą +1 miesiąc. Ale dla części popularnych seriali nowe pozycje mogą być dodane najwcześniej w przeddzień projekcji. Co oznacza możliwość ich oceny po wyjściu kolejnych 1-2 odcinków.

Np. dla Flashpoint cały 3 sezon nie może doczekać się poprawnej numeracji.


Ewentualnie przemyślcie wprowadzenie systemu akceptacji zmian, przez zatwierdzenie propozycji przez kilka osób "+/-", które nie koniecznie posiadają "pełne uprawnienia akceptacji"

fwvip

Czas oczekiwania to wgl kpina. Aktualnie trzeba czekać ponad miesiąc na akceptację obsady.

Denerwuje mnie też brak możliwości zmiany zdjęcia osoby (Olbrychski!) czy dodawanie galerii.

kacperpiotrkow2

tak tak, dodawanie zdjec i galerii rozkłada mnie na łopadki, bo czasem przeglądając strony aktorów nie można ich poznać przez ich zdjęcie:| a kontrybucje ech.. czekałam 2 miesiace na zatwierdzenie.!

fwvip

Merlin - kolejny serial bez aktualnych odcinków... litości!

Serwis dąży do pełnego Web 2.0 a metody akceptowania zmian rodem z 2002 roku...

fwvip

Litości... Blue Bloods - kontrybucje oczekują od końca czerwca!

fwvip

Ha :) Szkoda tylko, że nikt z administratorów się nie wypowiada...

kacperpiotrkow2

A osoby akceptujące też ostatnio przesadzają, usuwając całą kontrybucję gdzie dodane został odcinki 7-13 , tylko dlatego że w epguide nie było jeszcze 13 odcinka... Ostatniego w serii.
I tym samym mamy już miesiąc opóźnienia względem emisji serialu...

fwvip

No właśnie - w starym FilmWebie bez problemu można było odnaleść ile wynosi czas oczekiwania na akceptację danego typu ( obsada, ciekawostka, plakat etc. ) oraz z kiedy pochodzi najstarsza kontrybucja tego typu. Czy w tej wersji serwisu czegoś takiego nie ma, czy po prostu ja nie znajduję ? Jeśli nie ma to uważam, że być powinno bo to ( mówię teraz w swoim imieniu ) spore udogodnienie.

cOOba

http://www.filmweb.pl/contrib/status

fwvip

grazie mille :)

fwvip

9 dni? Teraz jest prawie 500 przy niektorych jesli to o to chodzi :P

marcelina179

Chyba za dużo vacatów się porobiło w serwisie, ja już czekam ponad miesiąc ale statystycznie rzecz biorąc, to wcale nie tak długo ;)

mastekvip

Ja już ponad rok, ale co tam xD

marcelina179

Zabawnie się czyta takie starocie. Mam znajomego, który ma od paru lat nieaktywne konto na filmwebie, a we wrześniu był w pierwszej setce dodających xD

nietzsche

Moja najstarsza kontrybucja czeka na akceptację już od dwóch lat, więc może być tak, że również porzucę filmweb i będę rósł w rankingu :D

fwvip

Gdzie, na moim profilu, mogę znaleźć kontrybucje, które przesłałam? Chciałabym upewnić się, że wszystko poprawnie się wklepało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones