No i mamy nowy Filmweb, jak zwykle przy takiego typu zmianach sa plusy i minusy, jak zwykle
znajda sie zwolennicy i przeciwnicy i jak zwykle wszystkim nie da sie dogodzic (wsrod nich
ja:))...

Na pierwszy rzut oka widac spore nawiazania do innych portali spolecznosciowych, np. imdb,
facebook, fdb...
Najmnniej podoba mi sie obecna szata kolorystyczna, ZA DUZO BIALEGO, wszystko zbytnio sie
ze soba przez to zlewa i jak dla mnie jest mniej widoczne, "razi" w oczy ta cala jasnosc i
zwyczajnie mnie denerwuje. Druga rzecza, ktora mi sie nie podoba jest umieszczenie
wyszukiwarki z prawej strony, nie wiem czemu ale lepiej by mi sie ja obslugiwalo gdyby byla po
stronie lewej, do tego chyba najtrudniej bedzie mi sie przyzwyczaic...
Fatalnie takze wygladaja blogi prywatne a w szczegolnosci jesli ktos ma umieszczone zdjecia...
Nowy Filmweb mial byc funkcjonalny i przejrzysty, dla mnie jednak nie do konca to sie sprawdzilo,
byc moze wszystko jest kwestia przyzwyczajenia sie do zmian i odzwyczajenia od starej wersji.
Strona z danym filmem wg mnie jest malo czytelna, dluzsza chwile zajmuje mi znalezienie
potrzebnych informacji.

Zajmuje sie od dawna dodawaniem kontrybucji i z tego powodu bardzo mnie interesuje wszystko
co jest z tym zwiazane na FW 3.0. Obecnie nazwano ta zakladke jako Materialy, w spisie
dodawanych materialow obecnie widnieje czas podany slownie, np. 20 minut temu, 3 godziny
temu, 10 dni temu itp. co jest zdecydowanie mniej funkcjonalne niz podanie normalnej daty: 22
marca 2010, dzieki normalnym datom szybciej moglem dostrzec co juz dodalem i w jakiej ilosci wg
limitow, teraz musze szukac na liscie, ktora wczescniej byla podzielona na podstrony co tez bylo
lepszym rozwiazaniem...widac, ze nie wszystko jeszcze funkcjonuje jak trzeba bo np. w
dodawane osoby nie moge wejsc. Poza tym dlaczego nie ma podzialu na zaakceptowane,
oczekujace, odrzucone? jeden wielki balagan jest i trzeba niezle sie naszukac danej kontry...
dodawanie nowych informacji do danego filmu takze mi sie srednio podoba, wolalem liste w
starym stylu:
zobacz kontrybucje dla tego filmu »
zostań autorem tej strony »
proste, przejrzyste:)
teraz mamy:
Twórz tę stronę
dodaj recenzję
dodaj stronę WWW
1. Zobacz wszystkie elementy które możesz współtworzyć! »
Sprawdź co dodali inni użytkownicy zanim zaczniesz uzupełniać dane.
Zobacz oczekujące materiały »
po nacisnieciu na 1. otwieraja sie nowe okienka z tym co mozemy dodac, co wg mnie jest zbedne,
wystarczylaby lista jak na starym Filmwebie...

To co mi sie podoba:

4 strony glowne, choc nie sa tak przejrzyste jakby mogly byc, troche tego wszystkiego za duzo
naraz na nich...
program TV - szybko mozna sprawdzic co i kiedy w telewizji...
wyswietlanie po wejsciu na danego uzytkownika jego filmow itp. dzieki czemu mozna natrafic na
jakis interesujacy film

i narazie tyle z plusow bo choc bawie sie FW 3.0 od kilku dni to nie jestem w stanie jeszcze
wszystkiego ocenic i stwierdzic przydatnosci tych wszystkich nowych funkcji...

Bradddock

Taa podział na cztery bloki to świetny pomysł, a minusy to za dużo białego i taka badziej usterka czyli we widomosciach o nowym temacie na formum obserwowanym link nie jest poswietlony i musze sam wklejac do przegldarki...

Riddick_

Stare kolory mi się podobały, tak jak oddzielny podział na znajomych i ulubionych użytkowników. Minusem jest także zdjęcia na blogu ukazane pod notatką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones