Witam.

Ostatniej nocy był film, który chciałem obejrzeć, miałem go zaznaczonego jako "chcę obejrzeć". Niestety na wcześniej nie miałem czasu się zalogować na FilmWebie i dlatego nie wiedziałem, że ów film będzie w TV. Dlatego wpadł mi do głowy taki pomysł, co sądzicie o tym serwis informował użytkownika o emisji filmie w TV, który ma zaznaczony jako "chcę obejrzeć"? Oczywiście to powiadomienie jak każde inne mogłoby zostać wyłączone i z ustawionym sposobem powiadomienia (mail lub Jabber/GG) w:
Ustawienia >> Powiadomienia.
Co sądzicie o tym pomyśle?

Pozdrawiam.

jojo1987

Doskonały pomysł.

jojo1987

I minął rok a póki co nie zapowiada się na realizację tej propozycji... a szkoda.

jojo1987

to by było świetne, napisze maila z pytaniem o tą opcję, a nuż widelec coś zaskoczy :))

natalia0208

Napisać zawsze nie zaszkodzi a byłoby bardzo miło gdyby taka funkcjonalność została wprowadzona :)

natalia0208

i coś odpisali ?, bo nie widzę nadal takiej opcji :( a właśnie dziś przegapiłem też film

Wito11

Szczerze mówiąc to nie pamiętam ale raczej nie :(

jojo1987

na mojego maila nikt nie odpowiedział po dziś dzień niestety :(

natalia0208

filmweb staje powoli się jak korporacja. Jednego głosu się nie słucha. Ale jak zalejemy serwis pytaniami i sugestiami - jest większe prawdopodobieństwo iż ktoś się zainteresuje kompetentny!

jojo1987

Kiedyś już rzuciłem taką propozycję, a dziś ją podbiłem na forum. Ale widzę, że to niewiele zmieni...
http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Przypominajka+o+nadchodz%C4%85cych +emisjach+film%C3%B3w,1531829

jojo1987

A może ktoś zna tego typu funkcję ale w rss'ach....?
Teraz asystent powiadamia o emisji filmu ale tylko w danym dniu, a dobrze byłoby mieć taką PRZYPOMINAJKĘ jak tylko film ukarze się na jakimś kanale telewizyjnym. Filmweb tego nie ma, a może znacie jakieś inne sposoby / strony, które oferują tego typu usługę?

kyle_reese

kyle_reese, ja niestety nie. Po prostu w niedzielę otwieram listę "chcę zobaczyć" i sprawdzam co w danym tygodniu będzie wartego do obejrzenia. Teraz w "Moim Filmwebie" można zobaczyć co dzisiaj będzie w TV ale są tam tylko filmy, które mamy na liście "chcę zobaczyć" i w dodatku są obserwowane przez nas pod kątem emisji w TV (nowa funkcja). Ale jeżeli mamy dużo filmów na tej liście to ciężko będzie ręcznie dodawać te obserwacje, więc pozostaje otwierać całą listę filmów, które nas interesują i skorzystać z skrótu klawiaturowego Ctrl + F (w celu wpisywania dni tygodnia lub daty).

jojo1987

"są obserwowane przez nas pod kątem emisji w TV (nowa funkcja)"
- gdzie jest ta nowa funkcja? Na stronie danego filmu nigdzie nie widzę przycisku "powiadomi o emisji w TV".

kyle_reese

Pod oczkami z "na pewno obejrzę" jest "obserwuj ten film".

jojo1987

dzięki :)

jojo1987

Genialny pomysł tego mi brakuje na FW

jojo1987

Też o tym kiedyś pisałem na filmwebie... To by było coś, tylko wystarczy chęć albo chodzi o oszczędności....

jojo1987

Odświeżam temat. Czy będzie możliwość powiadomienia na maila o emisji filmu w TV, który mamy zaznaczony jako "do obejrzenia"?

jojo1987

<usunięte>

jojo1987

Dziwne, że tak arcyważna funkcja nadal nie jest dostępna. Twórcy strony chyba mają duże problemy z empatią w stosunku do użytkowników.

użytkownik usunięty
kyle_reese

No dokładnie... To jest niesamowicie ważna funkcja. Dzięki temu nie byłoby trzeba sprawdzać po kilka razy programu TV i wypatrywać w nich ulubionych kultowych filmów a wszystko byłoby na automacie.
Są Piraci przewidziani na TVP1 w Sobotę o 20:25 ? Nie ma sprawy leci notyfikacja.

Kurde no czy to jest naprawdę takie trudne do zrealizowania ? :/
A wątek już z 2011 roku LOL sporo czasu...

ehh, na ekipę tworzącą funkcjonalność filmweb'a szkoda zdrowia... - jak grochem o ściane

jojo1987

Świetny pomysł.

jojo1987

Podbije bo zacichlo... A moze macie cos takiego na innej stronie? Jakis teleman. com czy cos... FW ma monopol ale gdyby pojawiloby sie to na innej stronie FW zapewne by sie rozruszal... prawda FILMWEB. PL??

Radmar23

Słusznie, że podbijasz, ale to wołanie na puszczy... Ty myślisz, że oni się sugerują tym co użytkownicy piszą? Łał.
Ktoś, kto jest zadufany w swojej nieomylności i słuszności postępowania jest głuchy i ślepy na argumenty.

jojo1987

Czy coś się ruszyło w tej sprawie?

jojo1987

no właśnie, coś nowego w tej sprawie? Może nawet przycisk na danym serialu, filmu, że jak będzie w tv to powiadomienie email :)

Dawidmos

Jak po 11 latach od napisania mojej propozycji nie prowadzili tego to prawdę mówiąc wątpię aby mieli dodać taką funkcję...

jojo1987

"Niestety na wcześniej nie miałem czasu się zalogować na FilmWebie" a im o to chodzi abyś logował się jak najczęściej, aby liczba wejść na stronę rosła a za tym przyciągała reklamodawców, takie powiadomienie na maila itp. nie jest w ich interesie. Filmweb kieruje się kasą a nie wygodą użytkowników.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones