Długo będzie jeszcze występować ten błąd? Za każdym razem jak chcę ocenić film lub odcinek serialu. Masakra!!

Pauleta

mam Firefoxa i błąd jest, sprawdzałem na IE i wszystko działa poprawnie.. można coś z tym zrobić, by na Firefoxie też działało normalne ocenianie? bo nie chcę zmieniać przeglądarki tylko po tą rzecz..

Pauleta

Na Operze też pojawia się ten błąd. Ale ludzie tworzący filmweb znani są ze swojego profesjonalizmu, na pewno szybko to naprawią.

dadudi

rozumiem, że to ironia, bo dość poważny błąd a istnieje od początku New FW

Pauleta

ja też mam problem od początku nowego filmwebu z ocenianiem... też mi błąd wyskoczył...

jeszcze jak byl i stary i nowy to moglam wejsc na stary filmweb i tam ocenic a potem sie pojawialo w nowym....

a teraz nie moge nic zrobic...... chyba sie zdenerwuje i znajde inny portal podobny do filmwebu.

Filmweb 'schodzi na 'psy' * (*tak to się chyba mówi) (uwielbiam psy :)

luna5554

ja też mam ten błąd, Prośba do Adminów, fix this :)

Pauleta

U mnie to się też raz na jakiś czas pokazywało, zazwyczaj odświeżanie strony pomagało, ale teraz mam ten problem już od wczoraj.
Mam firefoxa, ale na ie też wyskakuje błąd.

zizia69

Problem powrócił.

lukasz18dg

u mie wyskakuje ten blad tylko jak dodaje ocene do oberzanego ODCINA SERIALU a nie filmu, ale co z tym zrobic ? chya nic, moj po jakims czasie ustepuje i moge dodac ta ocene, ale i tak powraca.

k_krukowska05

Osobiście zauważam ten problem zazwyczaj w godzinach nocnych.

Pauleta

Rozumiem, że są drobne błędy o których nic nie wiadomo, ale problem oceniania występuje od początku nowego FilmWebu i jak na razie nie zrobiono nic by się coś miało zmienić. Bynajmniej w moim odczuciu użytkownicy są ignorowani, bo jak inaczej można zrozumieć 4 miesięczny powtarzający się błąd i to na tyle poważny, że właściwie jedna z najważniejszych funkcji serwisu jest nieaktywna. Brak z waszej strony jakichkolwiek informacji w tej sprawie. Wielokrotnie zabierałem w tej sprawie głos, ale nigdzie nawet lakonicznej odpowiedzi na powyższy problem nie można uzyskać.

Hugi

Ja mam operę i już od dłuższego czasu nie moge zaznaczyc że oglądałam film , ponieważ cały czas pokazuje mi się błąd.
Jeszcze nie dawno gdy tak było , to wszystko wracało do normy po kilku godzinach , ale teraz nic nie moge zrobic od ok 2 tygodni.Mam nadzieję że serwis szybko poradzi sobie z tym problemem ,bo w przeciwnym razie nie ma zbytniegoo sensu wchodzić na filmweb. Dziękuję .

Pauleta

Po 4 latach błąd nadal jest ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones