Może by tak rozszerzyć i wykorzystać ten pomysł na stałe? Utworzyć gdzieś jakiś kącik, do którego dostęp byłby tylko dla osób powyżej 1 łba, albo z minimum 3-letnim stażem?

Martinn

nie wszyscy nie mają życia tak jak ty i nie ciułają punktów :)
po drugie - serio nie wiem na jakiej zasadzie jest dostęp do wersji beta, bo raz piszą, że jakiś wymóg posiadanych punktów, a tym czasem taki jeden Molsanti (czy jak mu tam było) z kilkoma tysiącami nie może biedny odnaleźć beta wersji..

a tak w ogóle trolle są, ale nie wiedzą, że my ich widzimy inaczej.. błe he he he he!!!!!

diana6echo

Dlatego wpisałem z myślą o Tobie drugą opcję - długi staż na Filmwebie ;D

Martinn

ahh dziękuję za wspaniałomyślność ;P powinny być znaczki jakieś dla weteranów.. pamiętam jak kiedyś były jeszcze numerki id i jaki to był lans gdy miało się najniższy ;)

diana6echo

Te numerki ciągle są, tylko trzeba wiedzieć gdzie – np. mogę ci podać Twój: 77229.
O raju, jaki niski, toż to babcia filmwebowa ;P

Martinn

O jestem niby Witcher (lol)...

Martinn, mówisz, że ten numer id to numer, który się wyświetla jako nazwa grafiki, po otwarciu awatara w nowej karcie? A jeśli ktoś zmieniał awatary to numer został ten sam czy się zmienił??

Jeśli tym id jest tak jak napisałem, to rzeczywiście, diana to babula FilmWebu :P

CRANK

Nie wiem, którą operację z otwarciem awatara masz na myśli, ani jak to się robi, ale mogę ci podać Twój numer.

Jeśli go znasz, to sprawdzimy, czy się zgadza :D

Martinn

no to chyba ten.. więcej jak pięć cyferek w nim nie było i pamiętam, że był jakiś taki ładny i prosty ;)
jeju.. ale ja stara babinka jestem..

diana6echo

Będę Ci mówił "Pani Diano", bo inaczej już chyba w tym wieku nie wypada ;D

Martinn

dobrze, moje dziecko ;)

użytkownik usunięty
Martinn

i nie ma reklam :D

Mało pokemonów i innych dzieci Neostrady = nie ma reklam.
Przyjdzie tłumek, przyjdą i reklamy :(

Martinn

Mam nadzieję, że są/będą tutaj na tyle dobre zabezpieczenia, iż "zjawisk" - zakładania po kilka kont & złośliwego zaniżania ocen nie doświadczymy.

Martinn

Ale co do samego forum to jest bez różnicy :P Każdy ma tu dostęp ;)
http://www.filmweb.pl/topic/1351578/Zauwa%C5%BCyli%C5%9Bcie+ciekawe+zjawisko+Na+ Nowym+w+og%C3%B3le+nie+ma+trolli+D.html

trivette

Jesteś pewien?

To spróbuj wejść na forum Nowy Filmweb bez logowania, albo z kąta bez 50 pkt :D

Martinn

* konta - do cholery

Martinn

A no :D Nie da się :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones