Ramka po prawej stronie cały czas się ładuje i nie może się załadować. Problem dotyczy tylko oceniania filmów, z ludźmi wszystko działa. Dodatkowo zakładka w profilu filmy/oglądane też nie może się wczytać.

Nie jest to na pewno wina przeglądarki. Znajomy logował się na swoje konto na moim komputerze i nie miał wyżej wymienionych problemów.

Będę wdzięczny za pomoc

maciekrak

A u mnie się robi tak że jak włączę zakładką z ocenami to nie chcą się pokazać wszystkie oceny, a gdy włączę ją drugi raz, to za drugim razem pokazują się wszystkie normalnie. Ten portal chyba nigdy nie będzie działał jak należ :/

maciekrak

@maciekrak...mam ten sam problem i nic !! napisałem nawet do moderatora, nie zagadniesz...brak odpowiedzi do dziś. Szkoda ze szybciej działają jak trzeba usunąć jakiś post :/

precious18

Ja mam tak ze jak wejde na strone aktora to nie pokazuje mi sie jako ocenione niektore z filmow ktore juz ocenilem a jak wejde na strone moich filmow ktore ocenilem to tam sa.

maciekrak

maciekrak! Wejdź w swój profil i zmień ustawienia layoutu (możesz to zrobić nawet w tę i z powrotem)! Długi czas miałem z tym problem. Nie mogłem nawet kliknąć 'odpowiedz' w tym wątku. Teraz mogę w pełni korzystać z portalu. Pozdrawiam, mam nadzieję, że i Tobie to pomoże :).

maciekrak

Moze uplynelo juz mnostwo czasu od Twojego posta, ale nie wiem gdzoe umiescic swoja skarge. Mianowicie u mnie jest dokladnie na odwrot: moge oceniax filmy, ale ludzi juz nie. Moja frustracja bije w zenit.

Vam

Też nie mogę oceniać ludzi ;/ denerwuje mnie to na maxa.

curlyteeth5

Dzieki za odzew. Daj znac, jesli uda Ci sie odkryc, gdzie jest pies pogrzebany. Chyba, ze bede pierwsza-nie zapomne podzielic sie swoja wiedza:) A myslalam, ze moze to wynika z ustawien strony dla tych, ktorzy korzystaja z niej przez telefon.

Vam

Już wiem, teraz trzeba oceniać grę aktorską :d To znaczy wchodzisz na film który Cię interesuje, potem pod spisem obsady masz "oceń grę aktorską" i tam trzeba oceniać. Moim zdaniem zupełnie zły pomysł, utrudnia bardzo moją "działalność" na filmweb :(

curlyteeth5

Cześć właśnie tez mam to samo katastrofa ):
Dobrze ze paru najlepszych aktorów już oceniłem.

curlyteeth5

A ogólnie nie da się z tym coś zrobić napisać do nich albo co zęby to cofnęli jak było ?

marsyku

Raczej nie :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones