Krzysztof Szczepaniak

7,4
1 427 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Szczepaniak

Dowiedziałam się o Krzysztofie całkiem niedawno, bo na początku marca, przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie od razu wpadł mi w oko i w ucho ;) Dosłownie kilka dni później okazało się, że będę w kwieniu na weekend w Warszawie, zatem od razu weszłam na stronę Teatru Dramatycznego i wyszukałam, że mogę zobaczyć go na żywo w jeden z dni. Skorzystałam i zakochałam się nie tylko w talencie Krzysztofa, ale i całym zespole teatralnym... do tego stopnia, że byłam w czerwcu na kolejnych spektaklach, i wybieram się na kolejny w lipcu. Dodam, że specjalnie po to jeżdzę do Warszawy z Wrocławia. Miłość czy szaleństwo? Chyba oba ;) Krzysztof na deskach teatru po prostu miażdży, jest znakomitym aktorem i jeśli tylko macie okazję i ochotę, to wybierzcie się na coś, w czym gra. A można go zobaczyć w sporej ilości tytułów i zazwyczaj ma barwne, znaczące role. Ja do tej pory widziałam: Miarka za miarkę, Kinky Boots i Sługę dwóch panów. W lipcu idę na Cabaret, a w przyszłości mam nadzieję wybrać się na Dziwny przypadek psa nocną porą, bo na razie nie miałam okazji ani możliwości ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones