PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646794}

Jeźdźcy smoków

Dragons: Riders of Berk
7,6 10 424
oceny
7,6 10 1 10424
Jeźdźcy smoków
powrót do forum serialu Jeźdźcy smoków

Tak mnie zastanawia czy siódmy sezon będzie emiotwany w polskiej telewizji. Nic na ten temat nie słyszałam, ale może wy coś wiecie? :)

Elvis007

Też mi zależy na dubbingu do siódmego sezonu.

aguar

No właśnie w sierpniu ubiegłego roku była premiera. Minęło sporo czasu a się w ogóle nie zapowiada na Polską wersje. Szkoda . A do napisów nie mogę
się przemóc ( orginalny głos Czkawki mnie przeraża)

nieznajoma354

Napisałam do Cartoon Network na fb i niestety odpisali, że nic nie wiedzą, aby w najbliższej przyszłości miał być zrobiony ten dubbing.

aguar

Szkoda. :-(

ocenił(a) serial na 9
aguar

przecież emisję przejął NF, a CN ma prawo nie wiedzieć bo ich to już nie obchodzi, oni tylko mieli na wyłączność 2 pierwsze sezony, potem już od 3 NF emitował. To ich trzeba pytać, a nie CN.

Elvis007

Fandom twierdzi, że od 4 sierpnia ma być na CN, ale nie wiem skąd te informacje :)

ocenił(a) serial na 9
Blancaguitar

info na fandomie jest z dubbingpedii, na stronie głównej Jeźdźcy Smoków widneją, że od 4 sierpnia jako nowość telewizyjna będzie emitowane w weekendy (tzn. 4-5, 11-12, 18-19 sierpnia) na Cartoon Network

orzech96

Nie wiedziałam :). To super, dzięki

ocenił(a) serial na 9
Blancaguitar

spoko. Jest już rozpiska programu CN na 4 sierpnia, będą emitowane 4 odcinki tego dnia od 10:05 do 11:55

orzech96

Oryginalny dubbing jest według mnie genialny, ale... kurczę, nie mogę się doczekać dialogów po polsku! :)

ocenił(a) serial na 8
orzech96

No nareszcie :D

ocenił(a) serial na 10
Elvis007

No właśnie, też mnie to zastanawia bo moim zdaniem angielski dubbing jest za przeproszeniem gówniany i niedopasowany do postaci a czytanie napisów wkurzające
Polski dubbing dopasowali idealnie i jest znacznie leprzy mam nadzieję że jak najszybciej pojawi się polski dubbing

ocenił(a) serial na 10
Julciak_yt

Tylko polskie odcinki na cartonnetworkczer wyszły tylko w necie nigdzie znaleźć nie można

ocenił(a) serial na 10
arawis123

Yyy co?
Mógłbyś napisać to jeszcze raz? Nic nie zrozumiałam :|

ocenił(a) serial na 9
Julciak_yt

znaczy się kolega powyżej chciał napisać, że z dubbingiem te 2 ostatnie sezony wyszły raz jedyny premierowo na kanale cartoon network i nigdzie ich nie można zdobyć póki co.
Miejmy nadzieję, że już niedługo i pojawią się odcinki na serwerach.

ocenił(a) serial na 10
orzech96

Jak ktoś tylko znajdzie sezon 7 i 8 z polskim dubbingiem to proszę się pochwalić !!! :)

ocenił(a) serial na 10
Norb1995

Także czekam na jakieś informacje o zdubbingowanym 7 i 8 sezonie.

Marcyys

I jak są jakieś nowe informacje odnośnie dubbingu do sezonu 7-8?

ocenił(a) serial na 9
martonix

nie ma nigdzie dostępnych tych dwóch sezonów w dalszym ciągu. :(

ocenił(a) serial na 9
orzech96

ostatnio widziałem na puls 2 że puścili jeden z odcinków siódmego sezonu. Ale podpisany był że to jest sezon 3 więc albo się pomylili z nazewnictwem albo przez przypadek puścili jeden z odcinków 7 sezonu.

ocenił(a) serial na 9
karolm1020

znalazłem wystarczy wpisać w Google to " DRAGONS: RACE TO THE EDGE s7e1 " pierwszy odcinek dodany 17.11.19

ocenił(a) serial na 9
karolm1020

my tu rozmawialiśmy o tych sezonach z dubbingiem polskim a nie oryginał z amatorskimi napisami.

ocenił(a) serial na 9
orzech96

a zobaczyłeś trochę niżej bo tam jest po polsku bez napisów.
a jak nie chce ci się zjechać trochę niżej to masz ten link https://www.youtube.com/watch?v=LxR2jJW91D8&feature=youtu.be

Elvis007

16 lutego na Netflix wchodzi seria 5 (czyli sezon 7 i 8) z polskim dubbingiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones