Jeźdźcy smoków (2012-2014)
Jeźdźcy smoków: Sezon 2 Jeźdźcy smoków sezon 2, odcinek 1
odcinek Jeźdźcy smoków (2012-2014)

Live and Let Fly (Flight Club)

8,5 180
ocen
8,5 10 1 180
Jeźdźcy smoków
powrót do forum s2e1

S02E01

ocenił(a) serial na 8

Co sądzicie o tym odcinku?

Lechu_21

Szału nie było, spodziewałam się czegoś lepszego. Tak jakby na siłę próbowali wymyślić, co takiego można byłoby zakazać dzieciakom. Głupszego zakazu nie mogę sobie wyobrazić.

ocenił(a) serial na 8
nieztejepoki

Prawda. Mógł chociaż Alvin ma jakimś smoku przylecieć:)

ocenił(a) serial na 8
Lechu_21

Pomysł z dywersją pod koniec był całkiem dobry,ale pewnie minie kilka odcinków zanim skutki tego będą widoczne.

timcer

Czy minie kilka odcinków nie wiadomo. Już w drugim odcinku było wiadomo, że jedno z jaj nie było zwykłe. Zgaduję, że w 4 albo 5 odcinku pojawi się Screaming death (Wrzeszcząca/Krzycząca śmierć).

TheGornkiller

Screaming? Wydawało mi się, że Whispering Death.

ocenił(a) serial na 8
nieztejepoki

Wrzeszcząca śmierć ma być większą wersją Szepczącej. To zapewne ten co się wykluł z tego większego jaja,pozostawionego przez Wyrzutków.

timcer

O, to nie jestem na bieżąco. Coś przegapiłam? Ale tej nazwy chyba nie było w filmie/serialu?

ocenił(a) serial na 8
nieztejepoki

Nie było.Twórcy potwierdzili tylko,ze będzie :]

timcer

I Wrzeszcząca śmierć pojawiła się w 4 odcinku :D
Tak jak typowałem.
Razi mnie jednak, że nie ma takiego klimatu i moralizatorstwa jakie było do tej pory w pierwszym sezonie. Póki co jedyne w czym 2 sezon jest lepszy to grafika.

ocenił(a) serial na 8
TheGornkiller

Prawda.Jak na razie początek sezonu drugiego prezentuje się w najlepszym wypadku średnioi.Ponadto zaczynają razić niedorzeczne sceny jak Stoick łapiący w powietrzu głaz wystrzelony z katapulty,czy wychodzący bez szwanku Hiccup, po upadku na twardy grunt,z wysokości 20m na plecy -_-.

timcer

Można też dodać, że jaj było w chol*re że się tak wyrażę, a są tylko 3 Szepczące Śmierci i 1 Wrzeszcząca Śmierć. I jak to możliwe, że tak dużego smoka potrafią unieść w powietrzu 3 mniejsze?!

ocenił(a) serial na 8
TheGornkiller

Dokładnie.Tych jaj było tak dużo,że wyklute smoki powinny całą wyspę roznieść :D

Lechu_21

Ja uważam że był świetny :)

rita156

Zależy jakie kto miał oczekiwania. Odcinek drugi uważam, że był lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones