PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611077}

Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku

Medal of Honor: Pacific Assault
7,4 3 804
oceny
7,4 10 1 3804
Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku
powrót do forum gry Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku

Kampania kończy sie na Tarawie w 1943 a szkoda bo powinna sie skończyć w 1945 jak wojna na Pacyfiku w końcu były jeszcze kampanie Filipińska w 1944 oraz Iwo Jima czy Okinawa w 1945 szkoda ale gra jest naprawde całkiem dobra.

PraskiKinoman

Mnie również zdziwił fakt, że kampania jest taka krótka. Ale tak na zdrowy rozum, bohaterowie przeżyli tyle bitew i potyczek, co niejeden inny marine. Nie chcieli robić z nich terminatorów, którzy z każdej przygody wychodzą cało. Więc rozumiem twórców, że na Tarawie zakończyli naszą przygodę z tą grą. Ale niedosyt jest :D

ocenił(a) grę na 8
PraskiKinoman

Albo sequel planowali ale jakoś nie wyszedł. Zawsze jest "World at War" z misjami na Peleliu i Okinawie.

użytkownik usunięty
PraskiKinoman

Niestety, mnie nie zachwyciła. Kupiłem ją zaraz po ukazaniu się i napaliłem się na ciekawą rozgrywkę. Tymczasem tutaj mamy zupełnie(jak dla mnie) niepotrzebną misje treningową, oprócz tego rozważania i wspominki głównego bohatera, które zamiast wprowadzać w klimat, tylko spowalniają grę. Oczywiście, to tylko moje odczucia, i komuś innemu się spodobają. Tak czy owak, gra fajna, ale du..y nie urywa i nie urywała podczas premiery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones